X

تیم مدیریتی

 
تیم مدیریتی

جناب آقای مهندس مهرزاد الفت

مدیر عامل
 

آقای مهرزاد الفت با بیش از 21 سال تجربه در صنعت تلکام ، در سال 1385 به شرکت ماپیوست. پیش از پیوستن به ما ، ایشان مسئولیت راه اندازی و مدیریت موفق پروژه های متعددی در حوزه تلکام در تعدادی بسیاری از شرکتهای شهره معتبر در این صنعت، از قبیل شرکت بین المللی مایکام و همچنین تعدادی از اپراتورها و وندورهای مختلفی در آمریکا و آسیای شرقی را در کارنامه ی خود دارد. مهندس آقای الفت چهره ای شناخته شده در استفاده از تجارب بین المللی در بهبود عملکرد و بهینه سازی ارائه خدمات به مشتریان در این صنعت می باشد.

جناب آقای مهندس وحید رضایی

مدیر ارشد فنی
 

وحید رضایی با بیش از 10 سال تجربه در عرصه سرویسهای مخابراتی و موبایل، در سال 1390 به شرکت ما پیوست. پیش از پیوستن به ما ، به مدت 5 سال در شرکت نوکیا در بخش طراحی و بهینه سازی حضور داشته و مدیریت قسمت طراحی فرکانسی و بهینه سازی را به عهده داشته است. وحید رضایی چهره ای شناخته شده در مدیریت و به انجام رسانی پروژه های طراحی فرکانسی ، بهینه سازی و مدرنیزاسیون شبکه است

 

 

سرکار خانم زهره نوری

مدیر بخش مالی و حسابداری
 

خانم زهره نوری با بیش از 26 سال سابقه در مدیریت بخش مالی و حسابداری، از سال 1385 همکاری خود را با این شرکت آغاز نموده است. حسابداری، مدیریت سود و هزینه ، طراحی استراتژی مالی و مدیریت پرداختها در چهارچوب نظام ملی استاندارد کشور از وظایف بخش مالی با مدیریت ایشان می باشد. بیش از 15 سال سابقه ی درخشان در امور مالی و حسابداری در شرکت های مختلف، از سوابق ایشان پیش از پیوستن به ما می باشد.

جناب آقای مهندس رضا لاچینی

مدیر بخش اجرایی شبکه
 

رضا لاچینی با بیش از 13 سال سابقه در حوزه ی سرویس های شبکه های مخابراتی ، از سال 1383 همکاری خود با شرکت ما را آغاز نموده است. تجربه درخشان و دانش فنی وی در حوزه های نصب و راه اندازی سایتها، احداث سایتهای جدید، سواپ و مدرنیزاسیون تجهیزات تمام وندورها باعث گردیده که مدیریت اجرایی شامل سه بخش تملیک، احداث و نصب و راه اندازی در شرکت ما به ایشان واگذار گردد.

 

شرکت صنایع ارتباط جمعی شرق

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و محصولات با ما در تماس باشید

آدرس

ایران, تهران, خیابان شهید بهشتی, خیابان سرفراز, کوچه هفتم, پلاک یک, واحد 72

تلفن

88504296 - 21 - 98+

ایمیل

Info@emci.co.ir

دی ان ان